Botë SQBotë.Portal SQ

Vendet e G7 i bëjnë thirrje Bjellorusisë që t’i japë fund krizës së emigrantëve në kufirin e BE-së

Vendet e G7 sot i bënë thirrje Bjellorusisë menjëherë t'i japë fund krizës së emigrantëve në kufirin e Bashkimit Evropian, duke e akuzuar se po përpiqet ta "tërheqë vëmendjen"  për shkeljen e të drejtës ndërkombëtare dhe të drejtat e njeriut nga ana e autoriteteve në Minsk.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle