Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Vendet e BE-së tentojnë t’i përforcojnë kufijtë që ta zvogëlojnë presionin migrues

Ministrat e punëve të brendshme të vendeve të Bashkimit Evropian, të cilat kanë qenë nën presion të migrimit ilegal, sot kërkuan disa aksione për përforcimin dhe mbrojtjen e kufijve të jashtëm të bllokut, njoftoi Beta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle