Evropë SQEvropë.Portal SQ

Vendet anëtare të BE-së u dakorduan për buxhetin për vitin 2022

- Negociatorët nga Parlamenti Evropian dhe nga qeveritë e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian u dakorduan për buxhetin për vitin e ardhshëm, informon DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle