0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Vendbanimet Kamjan dhe Bogovinë do të fitojnë rrjet të kanalizimeve

Përfaqësuesit e Ministrisë së Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor të Komunës së Bogovinës dhe përfaqësuesit e kontraktorëve të zgjedhur dhe mbikëqyrjes në Kamjan, sot mbajtën një takim për fillimin e punimeve të projektit për ndërtimin e rrjetit të kanalizimeve në vendbanimet Kamjan dhe Bogovinë në komunën e Bogovinës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle