0_Sport,Portal SQSport SQ

Vëllai i Denis Tot: Shumë herët na braktise, asgjë nuk do të jetë e njëjtë

Boris Tot me porosi emocionues i ka dhënë sot lamtumirën e fundit vëllait të tij Denis Tot, i cili vdiq sot në klinikat në Shkup.

Shkup, 8 prill 2022 (MIA) – Boris Tot me porosi emocionues i ka dhënë sot lamtumirën e fundit vëllait të tij Denis Tot, i cili vdiq sot në klinikat në Shkup.

Hendbollisti kroat dhe anëtari i Butelit ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare, ende në rrethana të paqarta.

“Shum herët na braktise, i dashur, prehu në paqe. Asgjë nuk do të jetë e njëjtë pa ty”, ka shkruar Boris Tot në Fejsbuk.

Ngushëllime familjes me rastin e vdekjes së Denis Tot shprehën një numër i madh i klubeve dhe hendbollistëve  të Maqedonis, Kroacisë nga mbarë rajoni. sn/

Butoni Kthehu në krye
Mbylle