Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Velenski: Ka konfuzion se kush duhet të marrë dozën të tretë përforcuese të vaksinës ndaj Kovid-19

Drejtoresha e Qendrave amerikane për kontroll dhe preventivë të sëmundjeve, Roshel Valenski deklaroi se në SHBA ka konfuzion të caktuar rreth asaj se kush duhet ta marrë dozën e tretë përforcuese të vaksinës kundër Kovid-19. Deri më tani është miratuar vetëm doza përforcuese e Fajzerit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle