0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Vdiqën katër pacientë në spitalin e Tetovës, të gjithë për shkak të Kovid-19

Katër pacientë të hospitalizuar për shkak të Kovid-19 kanë vdekur në periudhën prej 24 orëve deri në orën shtatë të mëngjesit, informojnë nga klinika e Tetovës dhe Qendra për kovid. Të vdekurit janë të moshës 53, 63, 65 dhe 78 vjet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle