0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Vdiq Gert Miler, një nga golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit

Ish sulmuesi i Bajernit të Mynihut dhe reprezentacionit të Gjermanisë, Gert Miler vdiq sot në moshën 75-vjeçare, kumtoi pres shërbimi i klubit bavarez.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle