0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Vdiq gazetari Vladimir Bogoev

Gazetari, një nga themeluesit dhe redaktor shumëvjeçar i gazetës “Dnevnik”, Vladimir Bogoev, ka vdekur dje në moshën 61-vjeçare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle