Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Vdes presidenti i Emirateve të Bashkuara Arabe

Vdiq presidenti i Emirateve të Bashkuara Arabe dhe sundimtar i Abu Dabit, Halifa bin Zajed el Nahjan, i njohur si sheiku Halifa, në moshën 73-vjeçare.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle