0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Vazhdon të rritet çmimi i gazit në Evropë, duke arritur 3.000 dollarë për njëmijë metër kub

Çmimi i gazit në Evropë ka vazhduar të rritet dhe për momentin lëviz mbi 3.000 dollarë për mijë metër kub, duke u shtrenjtuar për 20 për qind nga fillimi i sotëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle