0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Vazhdon procesi i përshpejtuar i pajisjes së policisë, deri më tani janë rinovuar 69 objekte, po punohet në tetë të tjera

Në kuadër të aktiviteteve strategjike për përmirësim të vazhdueshëm materialo-teknik dhe investime në kapacitetet infrastrukturore të policisë së Maqedonisë, të parapara nga udhëheqja aktuale e MPB-së në krye me ministrin Oliver Spasovski, aktualisht me shpejtësi është duke u punuar në tetë objekte policore, 69 janë rikonstruktuar plotësisht deri më tani, ndërsa plani është që ky trend të vazhdojë me shpejtësi edhe vitin e ardhshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle