0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQ

Vazhdon pastrimi i kejit të lumit Vardar

Ekipet e NP “Rrugë dhe rrugica” këto ditë po pastrojnë pjesën e kejit të lumit Vardar nga ura për këmbësorë te vendbanimi Zlokuçani deri te hoteli “Aleksandar Palas” dhe me trimerë po kryejnë prerjen vegjetacionin nga shpatet në këtë pjesë të kejit, informojnë nga Qyteti i Shkupit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle