Botë SQBotë.Portal SQ

Vazhdon gjendja e jashtëzakonshme në Tokio dhe në tre prefektura tjera japoneze

Qeveria japoneze ka marrë vendim për të zgjatur gjendjen e jashtëzakonshme deri më 31 gusht në tre prefektura pranë qytetit organizator të Lojërave Olimpike të Tokios dhe në prefekturën perëndimore Osakëa, pasi në mënyrë rekorde është rritur numri i personave të sapoinfektuar me Kovid-19.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle