Botë SQBotë.Portal SQ

Vazhdon evakuimi nga Kabuli, në aeroport edhe më tej situatë kaotike

Një numër i madh i shteteve sot e kanë vazhduar evakuimin e qytetarëve të saj dhe afganëve të rrezikuar nga Kabuli me aeroplanë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle