0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Vazhdon debati për Propozim buxhetin për vitin 2022

Komisioni i Kuvendit për financim dhe buxhet sot duhet ta vazhdojë debatin për Propozim-buxhetin për vitin 2022.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle