0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQPolitikë SQ

Vazhdon debati kuvendor për ribalansin e Buxhetit

Në kuadër të seancës së 47-të, sot në Kuvend duhet të vazhdojë debate për propozimin shtesë për ndryshim dhe plotësim të Buxhetit të Republikës së Maqedonisë së Veriut për vitin 2021.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle