0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Vazhdon debati i Komisionit për Propozim-buxhetin e vitit 2022

Komisioni kuvendor për financim dhe buxhet sot duhet ta vazhdojë debatin për Propozim-buxhetin e Republikës së Maqedonisë së Veriut për vitin 2022.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle