0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Vazhdojnë evakuimet nga Afganistani edhe pas sulmit vdekjeprurës

Evakuimi i njerëzve me aeroplanë nga Afganistani vazhdoi sot, një ditë pas sulmit vdekjeprurës ndaj civilëve dhe trupave amerikane pranë aeroportit të Kabulit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle