0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQSektori civil SQ

Vazhdojnë donacionet për spitalin e Dibrës

Në spitalin e përgjithshëm të Dibrës me veprimtari të zgjeruar vazhdojnë donacionet si nga banorët lokal ashtu edhe nga mërgimtarët në SHBA, me prejardhje nga komuna e Dibrës dhe Qendrës Zhupë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle