Botë SQBotë.Portal SQ

Vazhdojnë bisedimet për shpëtim të marrëveshjes bërthamore me Iranin

– Bisedimet për ruajtjen e marrëveshjes bërthamore ndërmjet fuqive botërore dhe Iranit vazhdojnë në Vjenë pas një pauze të shkurtër.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle