0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Vazhdojnë bisedimet për fluturime çarter Moskë – Ohër në vitin 2022

– Një nga kompanitë më të mëdha ajrore “Nordvind” paralajmëroi se nga viti 2022, pas saktë 20 vite pauzë, përsëri do t’i lidhë Ohrin dhe Moskën me fluturime çarter, dy herë në javë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle