0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

Vazhdojnë aksionet parandaluese të MPB-së dhe KRS-së “Vozit i çlodhur!”

MPB-ja dhe KRSKRR vazhdojnë me aktivitetet parandaluese në suaza të fushatës "Vozit i çlodhur", ndërsa sot, në prag të Ilindenit, ishin zbatuar aktivitete në Prilep, kumtoi MPB.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle