Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Vazhdohet afati për programin për shkëmbim të përvojave për kalimin nga qymyri drejtë burimeve ekologjike të enrergjisë

– Afati për aplikim për programin për shkëmbim të përvojave dhe njohurive për kalimin nga qymyri drejtë burimeve ekologjike të energjisë sa i përket vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe Ukrainës është vazhduar deri më 30 shtator.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle