0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Vauçerët për turizëm vendor do të ndahen  javën e ardhshme

Të gjithë qytetarëve të cilët aplikuan dhe që i përmbushën kushtet për marrje të vauçerit për turizëm vendor, do t’u dorëzohen gjatë javës së ardhshme dhe nuk do të vlejë kushti “i pari që vjen, i pari shërbehet” që zbatohej deri më tani, paralajmëroi sot ministri I Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle