0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Vatikani dëshiron të jetë nikoqir i bisedimeve mes Rusisë dhe Ukrainës

- Shefi i departamentit të politikës së jashtme të Kishës Katolike, Poll Riçard Gallaher deklaroi se Vatikani është ofruar të organizojë bisedime mes Ukrainës dhe Rusisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle