0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Varianti omikron i koronavirusit tani më ka arritur në Britani të Madhe, Gjermani, Itali, Belgjikë…

Britania e Madhe, Gjermania dhe Italia dje kumtuan për rastet me variantin e ri Omikron të koronavirusit, ndërsa disa vende kanë vendosur kufizime për udhëtimet nga Afrika e Jugut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle