0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Varheji: Vonesa në eurointegrimin e Shkupit dhe Tiranës ndikon në besimin e BE-së në rajon

- Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria arritën shumë në sferën e reformave dhe Brukseli i mbështet përpjekjet e tyre, por vonesa e eurointegrimit të tyre ndikon në besimin drejtë BE-së në Ballkanin Perëndimor, theksoi eurokomisari për Zgjerim Oliver Varheji në Forumin Ballkanik të Sofjes i quajtur "Është koha që të kthehet besimi".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle