0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Varheji u bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë në kthimin e dialogut, BE propozon takim të mundshëm midis Kurtit dhe Vuçiqit në Bruksel

Komisari evropian për Politikë Fqinjësore dhe negociata për Zgjerim Oliver Varheji vlerësoi se është imperativ në marrëdhëniet midis Kosovës dhe Serbisë të tregohet përmbajtje  dhe të ulen tensionet, kthimi i dialogut dhe sigurimi i lirisë së lëvizjes pa vonesë, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle