0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Varheji: Tani është momenti për vendime me përgjegjësi, Ballkani Perëndimor duhet të jetë pjesë e BE-së sonë

Tani është momenti për vendime me përgjegjësi dhe Ballkani Perëndimor duhet të jetë pjesë e Bashkimit tonë Evropian, shkroi sot në Tuiter eurokomisari për zgjerim dhe politikë fqinjësore, Oliver Varheji.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle