0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Varheji: Nuk ka më pengesa për Maqedoninë e Veriut, Bullgaria e ka pranuar zgjidhjen

Eurokomisari për zgjerim, Oliver Varheji ka deklaruar se konferencë e parë ndërqeveritare e BE-së me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë mund të mbahet në ditët në vazhdim, njofton korrespondentja e MIA-s në Bruksel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle