0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Varheji nga Tirana: Partneriteti është ajo që ne ofrojmë për Ballkanin Perëndimor

Komisioneri Evropian për Zgjerim dhe Fqinjësi të Mirë, Oliver Varheji, ka mbërritur në Tiranë, ku është pritur nga kryeministri Rama, para Pallatit të Kongreseve, ku do të mbahet Samiti BE-Ballkani Perëndimor.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle