0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBallkan SQBallkan.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Varheji nesër do ta prezantojë Pakon për zgjerim për vitin 2021

Komisari evropian për fqinjësi dhe zgjerim Oliver Varhej nesër do ta prezantojë Pakon për zgjerim për vitin 2021, e cila përfshin raporte nga Komisioni Evropian për vendet kandidate dhe kandidatët potencial për anëtarësim në BE.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle