Ballkan SQBallkan.portal SQ

Varheji në Turqi bisedon për ndihmën financiare nga BE-ja për refugjatët

– Eurokomisari për Zgjerim, Oliver Varheji, këto ditë po qëndron në Turqi ku bisedon për marrëdhëniet ndërmjet vendit dhe Turqisë, përfshirë edhe pakon e ndihmës financiare të refugjatëve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle