0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Varheji: Me Zaevin biseduam si të ecim përpara me procesin e zgjerimit përmes hapjes së bisedimeve me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë

- Me padurim e presim Samitin BE - Ballkani Perëndimor javën e ardhshme në Slloveni. Ballkani Perëndimor është prioritet kyç për Komisionin Evropian, e ardhmja e rajonit është në BE. Biseduam se si të ecim përpara në procesin e zgjerimit përmes hapjes së bisedimeve për anëtarësim me Maqedoninë e Veriut dhe me Shqipërinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle