0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Varheji: Duhet të dorëzojmë për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë para fundit të këtij viti

Komisari evropian për zgjerim i prezantoi raportet për përparimin e reformave të vendeve të Ballkanit Perëndimor dhe Turqinë para deputetëve evropianë dhe bëri thirrje të fillojnë negociatat me Shkupin dhe Tiranën, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle