Ballkan SQBallkan.portal SQ

Varhej nesër në Sarajevë në takim me anëtarët e Presidencës së BeH-së

Anëtarët e Presidencës së BeH-së nesër në Sarajevë do të takohen me eurokomisarin për marrëdhënie fqinjësore dhe zgjerim, Oliver Varhej, kumtoi Presidenca e BeH-së.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle