0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Varheji: Maqedonia e Veriut duhet të ketë sukses në qershor

Po punojmë në atë Maqedonia e Veriut të jetë e suksesshme në qershor dhe duhet të kemi sukses. Ne jemi këtu për të bërë punën, ne jemi këtu për të pasur sukses. Maqedonia e Veriut duhet të ketë sukses dhe të gjithë duhet të punojmë për këtë, deklaroi komisioneri i BE-së për Zgjerim dhe Politikë Fqinjësie, Oliver Varheji.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle