Biznes SQBiznes.portal SQBotë SQBotë.Portal SQ

Vang: Nevojitet një korridor i gjelbër për eksportin e grurit nga Ukraina dhe Rusia

Shefi i diplomacisë kineze, Vang Ji, tha se është e nevojshme krijimi i një “korridori të gjelbër” për të garantuar eksportin e grurit nga Rusia dhe Ukraina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle