Disenj SQMagazinë SQ

“Valentino” me bluzë speciale bën thirrje për vaksinim

- Shtëpia luksoze e modës "Valentino" prezantoi një dizajn special në bluzë me të cilën bën thirrje për vaksinim, me llogon e tyre - shkronja "V" dhe mbishkrimin "të vaksinuar" me shkronja të kuqe. Kjo veshmbathje kushton 690 dollarë, ndërsa mjetet nga shitja do të jenë të dedikuara për UNICEF-in.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle