0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Vala e katërt e pandemisë së Kovidit, periudha më e keqe për Gostivarin në dy vitet e fundit

Pandemia e Kovid në valën e katërt goditi rëndë Gostivarin dhe zonën përreth. Gati njëqind mijë njerëz në këtë rajon po përjetojnë periudhën më të keqe të krizës së koronës në dy vitet e fundit. Konfirmimi i situatës janë të dhënat nga statistikat Kovid.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle