0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShëndeti SQ

Vaksinimi në terren vazhdon nesër në 58 vendbanime

Nga Ministria e Shëndetësisë theksojnë se ata informojnë për çdo ditë përmes kumtesave për ditën dhe vendet për vaksinimin në terren ndaj Kovid-19.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle