0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Vaksinë kundër Kovid-19 dje kanë marrë 12.099 qytetarë, janë rivaksinuar 697 847

- Në pikat e vaksinimit në shtet dhe në teren, deri dje janë vaksinuar gjithsej  776.659 qytetarë. Dozën e parë të vaksinës dje e kanë marrë 2.969 qytetarë, ndërsa gjithsej janë vaksinuar 12.099 qytetarë. Në shtet gjithsej janë dhënë 1.474.507 doza të vaksinave, ndërsa janë rivaksinuar 697.847 qytetarë, njoftoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle