Botë SQBotë.Portal SQ

Vaksinat e Fajzerit kundër koronavirusit janë efikase dhe të sigurt për fëmijët e moshës prej pesë deri 11 vjeç

Kompania Fajzer sot ka njoftuar se vaksina e tyre kundër koronavirusit është efikase dhe e sigurt për fëmijët të moshës prej pesë deri në 11 vjeç dhe se së shpejti do të kërkojë miratimin nga autoritetet amerikane për përdorim.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle