Botë SQBotë.Portal SQ

Vaksinat e “Fajzer” dhe “Biontek” me rezultate pozitive te fëmijët prej moshës 5 deri 11-vjeçare

- "Fajzer" dhe "BioNTek", vaksinat e të cilëve përdoren për imunizimin e amerikanëve kundër Kovid-19, i dorëzuan rezultatet preliminare në Agjencinë për Ushqime dhe Ilaçe (FDA) për testim të vaksinës ndaj fëmijëve prej moshës 5 deri 11-vjeçare.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle