0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQKorrespondentë Botë

Vaksina e Fajzer/BioNTek mori miratim të plotë nga FDA-ja

Vaksina kundër Kovid-19 e Fajzerit dhe partnerit BioNTek sot morën miratim të plotë për përdorim të Shërbimit për Ushqim dhe Barna të SHBA-së (FDA).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle