Evropë SQEvropë.Portal SQ

Vajza e Navalnit kërkon BE-ja të reagojë ndaj regjimit të Putinit

Vajza e liderit të opozitës ruse, Aleksej Navalni, Daria, sot në Parlamentin Evropian u ka bërë thirrje vendeve anëtare të Bashkimit Evropian që t'i përgjigjen agresionit të presidentit Vladimir Putin dhe korrupsionit në Rusi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle