0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQ

Vajza e Madonës imazh i “Swarovskit”

Fushata e kompanisë së famshme të bizhuterive – “Swarovski Collection 2”, fokusohet në larminë dhe përfshirjen e “të ndryshmeve”. Kështu, Lurdes Leon u kthye në pasarelë, duke u shfaqur ndër të tjera si imazh i “Swarovskit” në kopertinën e revistës “Vogue”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle