0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

UT me rastin e zjarrit të mbrëmshëm u shpreh ngushëllime familjeve të viktimave

Me rastin e zjarrit të mbrëmshëm në spitalin modular të Tetovës, Universiteti i  Tetovës shpreh ngushëllimet më të thella familjeve të viktimave, si dhe u uron shërim sa më të shpejtë të lënduarve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle