0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Ushtria ruse e ka ndërmarrë kontrollin ndaj qytetit strategjik Liman

Përfaqësuesi i Ministrisë së Mbrojtjes së Rusisë, Igor Konashenkov deklaroi sot se forcat e armatosura të Federatës ruse dhe Republika e vetshpallur Popullore e Donjeckut e kanë ndërmarrë kontrollin e plotë ndaj qytetit strategjik Liman në pjesën lindore të Ukrainës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle